Tłumaczenia medyczne j. niemieckiego w Bydgoszczy

Tłumaczenia medyczne z języka niemieckiego należą do najbardziej skomplikowanych zleceń na rynku usług tłumaczeniowych, co jest wynikiem odpowiedzialności spoczywającej na tłumaczu języka niemieckiego. To przekłada się na mały odsetek tłumaczy medycznych języka niemieckiego w naszym kraju specjalizujących się w tłumaczeniach wyników badań z onkologii, neurologii, kardiologii czy stomatologii. Taki niedobór tłumaczy języka niemieckiego specjalizujących się w przekładach medycznych zauważalny jest także w Bydgoszczy, jak i innych miastach, w tym w Toruniu, Krakowie, Katowicach czy Lublinie.

Nasze biuro tłumaczeń z główną siedzibą w Gdańsku może zapewnić profesjonalne przekłady medyczne z języka niemieckiego. Działamy na rynku usług tłumaczeniowych od roku 2008 i za specjalizację obraliśmy właśnie tłumaczenia medyczne z języka niemieckiego. Dzięki powszechnemu dostępowi do Internetu możemy zapewnić Klientom/ Pacjentom, a także Klientom firmowym z Bydgoszczy i okolic rzetelne tłumaczenia medyczne z języka niemieckiego.

Nasze biuro współpracuje z tłumaczami posiadającymi stopnie naukowe i wieloletnie doświadczenie w zakresie tłumaczeń medycznych z języka niemieckiego.

Dla Klientów prywatnych tłumaczymy wyniki badań (obrazowych i laboratoryjnych),  wypisy ze szpitala, epikryzy,sprawozdania z operacji i zabiegów, a także dokumentację leczenia stomatologicznego. W celu zapoznania się z pełną ofertą naszych tłumaczeń medycznych z języka niemieckiego dla Klientów z Bydgoszczy zachęcamy do odwiedzenia strony głównej naszej witryny internetowej.

Nasze profesjonalne usługi tłumaczeniowe kierujemy także do firm i instytucji państwowych o profilu medycznym. Tłumaczymy strony www dla firm o profilu weterynaryjnym, kosmetycznym, działających w branży suplementów diety. Do częstych tłumaczeń zlecanych przez Klientów należą także prezentacje, foldery reklamowe, ulotki (także dotyczące leków) oraz formularze medyczne.

Do współpracy zapraszamy także lekarzy którym oferujemy tłumaczenia autoreferatów i referatów z języka niemieckiego i na język niemiecki. Tłumaczymy także artykuły medyczne z języka niemieckiego lub na język niemiecki.

Gwarantujemy Państwu profesjonalne przekłady pod kątem merytorycznym i gramatycznym.

Każdy z wysłanych przez Państwa tekstów do tłumaczenia trafia do rąk doświadczonego tłumacza języka niemieckiego.

Oferujemy także usługę tłumaczeniową z języka niemieckiego  polegającą na napisaniu maila do wskazanego przez Klienta szpitala na terenie Niemiec, Szwajcarii czy Austrii. Maila takiego piszemy na podstawie informacji wysłanych nam przez osobę zainteresowaną. W takim przypadku Klient podaje nam informacje, które miałyby pojawić się w mailu. Po ustaleniu czy tłumaczenie maila spełnia oczekiwania Klienta i sprawdzeniu czy są w nim zawarte kluczowe informacje możemy wysłać go do Szpitala lub przesyłamy takie tłumaczenie do Klienta, który sam dostarcza taką informację do szpitala, którym jest zainteresowany.

Naszą bogatą ofertę tematyczną tłumaczeń medycznych z języka niemieckiego kierujemy do wszystkich osób mających problem ze znalezieniem profesjonalnego tłumacza medycznego w Bydgoszczy.  Bez wychodzenia z domu mogą Państwo za pomocą poczty elektronicznej wysłać nam dokumenty do tłumaczenia. Za pomocą poczty elektronicznej odsyłamy Państwu tłumaczenie w ustalonym terminie. Na życzenie możemy wysłać tłumaczenie pocztą tradycyjną.

Centrum Języków Obcych STAR
Kamila Ścisłowicz

Kontakt telefoniczny:
502 914 229

9 + 6 =