Niemiecki przez Skype

Oferta skierowana jest do lekarzy, pielęgniarek, a także farmaceutów chcących uzyskać prawo wykonywania zawodu w kraju niemieckojęzycznym. Zajęcia prowadzone są przez doktor filologii germańskiej.

Co możemy zaoferować?

Zgłaszają się do nas Państwo telefonicznie lub mailowo. Pierwsze zajęcia, podczas których określa się Państwa poziom znajomości języka niemieckiego i terminologii medycznej są darmowe i trwają 30 minut.

Po zajęciach ustalamy plan zajęć i wspólne dobieramy materiały do nauki.  Materiały do nauki przygotowywane są przez lektora i wysyłane w postaci skanów na maila. Chcemy, aby każda ucząca się osoba przykładała się do zdobywania wiedzy i dlatego aktywujemy kursantów za pomocą zadań domowych w postaci ćwiczeń i nauki słówek z zakresu medycyny. Godzina zajęć to 60 minut. Dzięki nam  i Państwa systematycznej pracy uda się Państwu zdać egzamin czy poprawić znajomość języka niemieckiego pod kątem terminologii medycznej.  Zachęcamy wszystkich zainteresowanych nauką języka niemieckiego medycznego przez skype.