Onkologia

Onkologia jest działem medycyny zajmujący się przyczynami powstawania, zapobiegania i leczenia chorób nowotworowych. Choroby nowotworowe są wielkim problemem cywilizacyjnym, z którym mierzą się światowe organizacje medyczne szukające nowych metod leczenia i zapobiegania tym schorzeniom.  Wśród chorób nowotworowych na pierwszym miejscu często umieszcza się raka płuc, raka piersi, raka jelita grubego. Statystyki w Polsce i na świecie wskazują coroczny wzrost zachorowań na choroby nowotworowe, a przyczyn takiego stanu rzeczy możemy szukać w stylu życia lub w genetyce.

Nasze biuro tłumaczeń wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom obsługuje tłumaczenia dokumentacji medycznej z języka niemieckiego i na język niemiecki pacjentów onkologicznych.  Zachęcamy do wysyłania do darmowej wyceny tłumaczeń:

  • historii chorób,
  • wyników badań obrazowych (MRI, TK, PET i scyntygrafia),
  • wypisów ze szpitala,
  • wyników badań histopatologicznych.

Wiemy, jak wielka odpowiedzialność spoczywa na naszych tłumaczach medycznych języka niemieckiego. Możemy Państwu zagwarantować, że każdy z wysłanych do nas dokumentów medycznych do tłumaczenia zostanie profesjonalnie przełożony na język niemiecki.