Tłumaczenia dla Klientów z Wrocławia

Nasze biuro tłumaczeń z racji wąskiej specjalizacji jaką są tłumaczenia medyczne z języka niemieckiego, swoją ofertę kieruje do Klientów z Wrocławia i okolic. Siedzibą naszego biura jest Gdańsk, jednak zapotrzebowanie na tłumaczenia wysokospecjalistyczne jakimi są tłumaczenia medyczne z języka niemieckiego jest tak duże, że naszą ofertę prezentujemy właśnie dla tego miasta. Zapotrzebowanie na tłumaczenia medyczne z języka niemieckiego we Wrocławiu  wynika z bardzo małej kadry tłumaczy medycznych specjalizujących się tych przekładach.

Tłumacz medyczny języka niemieckiego oprócz doskonałej znajomości języka niemieckiego musi być zaznajomiony z wiedzą medyczną, jak i językiem łacińskim tak popularnym w tłumaczeniach medycznych.

Dzięki powszechnemu dostępowi do Internetu, każda osoba zainteresowana profesjonalnym tłumaczeniem medycznym z języka niemieckiego może zgłosić się do nas za pomocą formularza kontaktowego lub telefonicznie niezależnie czy mieszka we Wrocławiu, Poznaniu czy Krakowie. Możemy Państwu zagwarantować, że Państwa wyniki medyczne, badania medyczne z języka niemieckiego,wypisy ze szpitala trafią w ręce profesjonalnego tłumacza języka niemieckiego.

Działamy na rynku usług tłumaczeniowych od roku 2008 i wiemy jak ważne i odpowiedzialne zadanie leży przed tłumaczami z którymi współpracujemy.  Do naszych rąk trafiają sprawozdania z zabiegów, epikryzy i wiele innych dokumentów.

Naszymi Klientami są osoby chcące podjąć się leczenia w krajach niemieckojęzycznych (Niemcy, Szwajcaria, Austria) lub wysyłane są do nas dokumenty członków rodziny, znajomych.

Wiemy jaka odpowiedzialność ciąży na naszych tłumaczach, a nasze profesjonalne tłumaczenia medyczne z języka niemieckiego trafiają do rąk niemieckich lekarzy. Naszymi Klientami są także osoby, które zdecydowały się na dalszą kontynuację  leczenia w Polsce i także dokonujemy przekładów z języka niemieckiego na język polski.

We Wrocławiu znajduję się wiele firm o profilu medycznym w tym weterynaryjne i do tych podmiotów także kierujemy naszą ofertę profesjonalnych przekładów medycznych. Nie jest nam obca współpraca z wydawnictwami medycznymi, producentami suplementów diety i kosmetyków naturalnych.  Na tym polu możemy pochwalić się listami referencyjnymi od naszych zadowolonych Klientów. Jednak największą grupą Klientów są osoby prywatne. We Wrocławiu jak i w każdym większym mieście w Polsce znajduje się szpital, prywatna klinika. Pacjenci lub członkowie ich rodzin często po otrzymaniu wyników rezonansu magnetycznego, tomografii komputerowej decydują się na podjęcie dalszego leczenia poza granicami Polski i zgłaszają się do nas po rzetelne tłumaczenie medyczne na język niemiecki.

Dla naszych Klientów z Wrocławia, a także innych miast Polski  w tym Warszawy, Bydgoszczy, Gliwic, Krakowa, a także Grudziądza możemy przygotować według wskazówek Klienta  profesjonalnego maila do szpitala mieszczącego się w dowolnym kraju niemieckojęzycznym.

Taki mail napisany przez profesjonalnego tłumacza języka niemieckiego może Państwu zaoszczędzić wiele czasu i przyśpieszyć podjęcie leczenia poza granicami Polski.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do składania zapytań drogą mailową.

Centrum Języków Obcych STAR
Kamila Ścisłowicz

Kontakt telefoniczny:
502 914 229

14 + 4 =