Specjalizacje tłumaczeń

Tłumaczenia medyczne z języka niemieckiego i na język niemiecki są szczególnym rodzajem przekładów obsługiwanych przez nasz zespół tłumaczy. Do tłumaczeń medycznych zaliczamy krótki tekst stomatologiczny, wypis ze szpitala, czy artykuł naukowy z zakresu onkologii.

Mimo różnic w stopniu trudności konkretnych tekstów na tłumaczu medycznym języka niemieckiego ciąży wielka odpowiedzialność za dokument przekazywany Klientowi. Na rynku usług tłumaczeniowych jest bardzo mała grupy tłumaczy medycznych i dlatego zdarza się, że trudno jest znaleźć doświadczonego tłumacza. Możemy jednak Państwa zapewnić, że przez lata naszej działalności nawiązaliśmy współpracę z doświadczonymi tłumaczami medycznymi języka niemieckiego.

Z tłumaczeniami wykonywanymi przez naszych tłumaczy języka niemieckiego mogą Państwo udać się na wizytę do  swojego lekarza w Polsce lub kraju niemieckojęzycznym.

Tłumaczenia medyczne z języka niemieckiego możemy podzielić na wiele specjalizacji, a także możemy wyróżnić grupy Klientów korzystających z doświadczenia tłumaczy medycznych języka niemieckiego.

Nasze biuro tłumaczeń świadczy swoje profesjonalne usługi tłumaczeniowe z języka niemieckiego  osobom prywatnym, które z konkretnym problemem zgłaszają się do nas w imieniu swoim lub najbliższych w celu przetłumaczenia wyników badań na język niemiecki lub z języka niemieckiego, historii choroby czy wypisów ze szpitala.

Nasza oferta skierowana jest także do lekarzy, farmaceutów, studentów medycyny poszukujących rzetelnych tłumaczy medycznych języka niemieckiego w celu przetłumaczenia artykułów naukowych na język niemiecki dla podniesienia własnych kwalifikacji zawodowych.

Nasza ofertę kierujemy także do firm prywatnych produkujących sprzęt medyczny, artykuły higieniczne, chirurgiczne, suplementy diety. Naszymi partnerami są także szpitale, firmy weterynaryjne, firmy farmaceutyczne, firmy stomatologiczne z Polski i krajów niemieckojęzycznych.

Oferujemy rzetelne tłumaczenia medyczne  z języka niemieckiego z wielu specjalizacji, np. interny (w tym kardiologia, nefrologia, diabetologia, nefrologia), onkologii, neurologii,  ginekologii i położnictwa, stomatologii, ortopedii i  traumatologii, chirurgii ogólnej, urologia, kardiochirurgia.