Tłumaczenia medyczne j. niemieckiego w Zielonej Górze

Tłumaczenia medyczne z racji swojej specyfiki należą do jednych z najtrudniejszych przekładów.

Powodem takiego stanu rzeczy jest bardzo duża odpowiedzialność spoczywająca na tłumaczu języka niemieckiego. Tłumacz języka niemieckiego specjalizujący się w przekładach medycznych oprócz bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego musi być zaznajomiony z językiem łacińskim i posiadać odpowiednią wiedzę z zakresu medycyny. Wiedza ta umożliwia dobieranie właściwej terminologii medycznej w wykonywanym tłumaczeniu.

Nasze biuro tłumaczeń działające na rynku usług tłumaczeniowych od roku 2008 specjalizuje się w tłumaczeniach medycznych z języka niemieckiego. Chociaż siedziba naszej firmy znajduje się w  Gdańsku wychodzimy naprzeciw mieszkańcom oraz firmom z Zielonej Góry i oferujemy profesjonalne przekłady medyczne z języka niemieckiego i na język niemiecki.

Z racji wieloletniego doświadczenia i zapotrzebowania na profesjonalne tłumaczenia medyczne z języka niemieckiego w Zielonej Górze i okolicach możemy zaoferować Państwu tłumaczenia medyczne na najwyższym poziomie. Nasze biuro współpracuje z tłumaczami posiadającymi stopnie naukowe, jak i wieloletnie doświadczenie w zakresie tłumaczeń medycznych z języka niemieckiego i na język niemiecki. Obsługujemy tłumaczenia z wielu specjalizacji,  w tym z onkologii, kardiologii, neurologii, chirurgii, stomatologii.

Nasze usługi tłumaczeniowe kierujemy do osób chcących podjąć leczenie lub kontynuujących leczenie w krajach niemieckojęzycznych. Najpopularniejszym kierunkiem wyjazdów są Niemcy, Szwajcaria i Austria. Nie zapominamy także o osobach, którzy kontynuują leczenie w Polsce, w tym Zielonej Górze.

Na Państwa życzenie dokonamy rzetelnego tłumaczenia wyników medycznych z języka niemieckiego w Zielonej Górze, wypisów ze szpitala czy sprawozdań z przebiegu operacji z języka niemieckiego lub na język niemiecki. Obsługujemy także tłumaczenia dokumentacji stomatologicznej z języka niemieckiego.

Do bardzo popularnych tłumaczeń medycznych z języka niemieckiego obsługiwanych przez naszych tłumaczy należą przekłady wyników medycznych takich jak TK (tomografia komputerowa), PET, badanie histopatologiczne, MRI (rezonans magnetyczny), USG.

Tłumaczymy także karty ciąży oraz wyniki badań krwi.

Z pełną ofertą  tłumaczeń  medycznych z języka niemieckiego oferowanych Klientom z Zielonej Góry można zapoznać się na pozostałych zakładkach na naszej witrynie internetowej.

Naszą ofertę tłumaczeń o profilu medycznym z języka niemieckiego kierujemy także do firm oraz instytucji z Zielonej Góry i okolic. Mamy wieloletnie doświadczenie w zakresie tłumaczeń z zakresu weterynarii, kosmetologii czy suplementacji diety. Dla Państwa przetłumaczmy strony www, foldery reklamowe, instrukcje obsługi sprzętu medycznego, w tym ultrasonografów i innych urządzeń medycznych. Zachęcamy także do współpracy producentów artykułów higienicznych, stomatologicznych i weterynaryjnych.

Dzięki formularzowi umieszczonemu na naszej stronie mogą Państwo w bardzo prosty sposób przesłać plik do darmowej i niezobowiązującej wyceny. Wycenę tłumaczenia staramy się odesłać w ciągu 30 minut. Jest to zależne od objętości wysłanego przez Państwo tekstu.

Centrum Języków Obcych STAR
Kamila Ścisłowicz

Kontakt telefoniczny:
502 914 229

11 + 9 =