Tłumaczenia dla Klientów z Warszawy

Działając na rynku usług tłumaczeniowych od roku 2008 obraliśmy za jedną z podstawowych specjalizacji tłumaczenia medyczne z języka niemieckiego. Mimo, że siedzibą firmy jest Gdańsk naszą szeroką  ofertę kierujemy do Klientów prywatnych i firmowych z Warszawy. Wynika to z kilku czynników. Warszawa jako największe miasto w Polsce posiada wiele centr naukowych o profilu medycznym. W Warszawie jest bardzo duże zapotrzebowanie na tłumaczenia medyczne z języka niemieckiego i na język niemiecki. Klienci z Warszawy szukają profesjonalnych tłumaczy o profilu medycznym, którzy z najwyższą starannością wykonają dla nich rzetelny przekład wyników badań z onkologii, neurologii, kardiologii, sprawozdania z operacji, czy planów leczenia i kosztorysy z zakresu stomatologii.

Wyjście z naszą ofertą  do Klientów prywatnych i firmowych jest wynikiem wąskiej specjalizacji jaką się zajmujemy. Profesjonalnych tłumaczy medycznych ze stopniami naukowymi na rynku tłumaczeniowym jest bardzo mało. Ten brak dotyka duże miasta jak Warszawa, Poznań, Wrocław, Gliwice, Kraków, ale duże zapotrzebowanie na tłumaczy medycznych znaleźć możemy także w Bydgoszczy, Stargardzie, Szczecinie, Grudziądzu czy Toruniu.

Skąd taka popularność tłumaczeń medycznych z języka niemieckiego?  W przypadku choroby, pacjenci a także rodziny pacjentów wysyłają do nas dokumentacje medyczną w celu przetłumaczenia na język niemiecki. Takie dokumenty są wysyłanie do Niemiec, Szwajcarii albo Austrii w celach dalszych konsultacji jak ma przebiegać leczenie. W przypadku tłumaczeń medycznych w parze językowej niemiecki – polski, Klienci wysyłają do nas dokumenty z pobytu w niemieckich szpitalach, w których leżeli osobiście lub ich członkowie rodziny.

W czasach powszechnego dostępu do Internetu, gdy wiemy, że profesjonalne tłumaczenie medyczne z języka niemieckiego jest nam potrzebne warto skorzystać z naszych usług tłumaczeniowych. Niezależnie czy są Państwo Klientami w Warszawy, czy Krakowa, albo innej części Polski możemy za pomocą poczty e mail zrealizować Państwa zlecenie. Na Państwa życzenie możemy postawić pieczątkę naszego biura na Państwa tłumaczeniu medycznym i odesłać drogą listową.

Naszą ofertę kierujemy także do firm o profilu medycznym, a także producentów suplementów i firm kosmetycznych z Warszawy. Tak jak Państwo działają poza swoim rynkiem lokalnym oferując własne usługi i towary tak my wychodząc naprzeciw oczekiwaniom możemy zapewnić profesjonalne tłumaczenia z języka niemieckiego o profilu medycznym. Na Państwa potrzeby przetłumaczymy ankiety i formularze medyczne z języka niemieckiego o stanie zdrowia pacjentów, czy dopuszczeniu nowych leków do obiegu. Tłumaczymy także strony www, foldery reklamowe, ulotki i prezentacje.  Możemy Państwu zagwarantować przekłady na najwyższym poziomie, a każdy w wysłanych przez Państwa dokumentów trafi do rąk doświadczonego tłumacza języka niemieckiego. Do współpracy zachęcamy także firmy o profilu weterynaryjnym i producentów sprzętu medycznego. Na tym polu mamy wieloletnie doświadczenie, które możemy udokumentować listami referencyjnymi od naszych Klientów.

Centrum Języków Obcych STAR
Kamila Ścisłowicz

Kontakt telefoniczny:
502 914 229

1 + 8 =