Tłumaczenia dla Klientów z Gliwic

Zainteresowanie tłumaczeniami medycznymi z języka niemieckiego wynika z wielu przyczyn.

Jedną z nich jest możliwość wyboru miejsca leczenia. Polscy pacjenci / Klienci decydują się na podjęcie leczenia lub kontynuację w kraju niemieckojęzycznym. To także dotyczy Pacjentów z Gliwic i okolic. Nasze biuro mimo głównej siedziby mieszczącej się w Gdańsku wychodzi naprzeciw osobom prywatnym poszukującym profesjonalnych tłumaczy medycznych. Wiem, że na rynku usług tłumaczeniowych brakuje profesjonalnych tłumaczy specjalizujących się w przekładach medycznych. Wynika to z dużej odpowiedzialności spoczywającej na tłumaczu języka niemieckiego. Tłumacz medyczny języka niemieckiego musi być bardzo dobrze zorientowany w podstawach medycyny odkryciach na polu medycznym np. w przypadku leczenia nowotworów, chorób serca czy neurologii.

Sama znajomość języka niemieckiego nie wystarcza aby zostać tłumaczem medycznym. Często taki tłumacz pracuje pod presją czasu, co jest wynikiem krótkich terminów jakich oczekują Klienci będący sami pacjentami lub rodziny i znajomi osób chorych. Mimo presji musi wiedzieć jaką terminologię medyczną zastosować. W pracy tłumacza medycznego języka niemieckiego obecny jest język  łaciński, który jest językiem medycyny.

To wszystko przekłada się na niedobór profesjonalnych tłumaczy języka niemieckiego w Gliwicach jak i w całej Polsce. Jednak nasze biuro od 2008 roku za główną specjalizację przyjęło tłumaczenia medyczne z języka niemieckiego i w związku z tym wychodzimy z naszą ofertą przekładów medycznych z języka niemieckie do Klientów z Gliwic i okolic.

Na głównej stronie w  zakładkach mogą Państwo zapoznać się z naszą szeroką ofertą tłumaczeń z zakresu medycyny.  Dzięki formularzowi kontaktowemu mogą Państwo bez problemu  wysłać do nas dowolny wynik medyczny do tłumaczenia z języka niemieckiego lub na język niemiecki i nie jest istotne czy mieszkają Państwo w Gliwicach, Bydgoszczy czy Krakowie. Za pomocą poczty elektronicznej wysyłają Państwo pliki do darmowej wyceny  i pocztą elektroniczną potwierdzają tłumaczenie. My także odsyłamy profesjonalny przekład medyczny drogą mailową.

Współpracując z doświadczonymi tłumaczami języka niemieckiego ze stopniami naukowymi możemy zapewnić Państwa o najwyższej jakości naszych przekładów z języka niemieckiego  lub na język niemiecki. Wiemy jaka odpowiedzialność spoczywa na naszych tłumaczach języka niemieckiego, a odsyłane przez nas tłumaczenia stanowią podstawę do rozpoczęcia lub kontynuacji leczenia w Niemczech, Szwajcarii lub Austrii. O jakości naszych tłumaczeń świadczą  listy referencyjne firm z którymi współpracujemy.

Ofertę naszą kierujemy także do Firm prywatnych o profili medycznym i weterynaryjnym z Gliwic i okolic. Wieloletnie doświadczenie umożliwia nam podejmowanie się zleceń o profilu weterynaryjnym w tym tłumaczenia instrukcji obsługi  aparatów ultrasonograficznych na język niemiecki, stron www, folderów reklamowych na język niemiecki. Współpracujemy także z producentami  kosmetyków naturalnych i suplementów diety dla których tłumaczymy składy umieszczane na opakowaniach, a także materiały marketingowe.

Centrum Języków Obcych STAR
Kamila Ścisłowicz

Kontakt telefoniczny:
502 914 229

6 + 14 =