Tłumaczenia inne

Naszą ofertę profesjonalnych tłumaczeń medycznych z języka niemieckiego lub na język niemiecki kierujemy także do firm farmaceutycznych, firm weterynaryjnych, medycznych, producentów sprzętu medycznego, fundacji, wydawnictw medycznych, a także producentów suplementów diety i kosmetyków. Nasze doświadczenie możemy poprzeć listami referencyjnymi od wielu zadowolonych Klientów.

Wieloletnia współpraca z tłumaczami medycznymi języka niemieckiego ze stopniami naukowymi pozwala nam na podejmowaniu się tłumaczeń z wielu dziedzin medycyny. Oprócz tekstów medycznych tłumaczymy strony www na niemiecki dla ośrodków medycyny estetycznej, stomatologów, przychodni lekarskich, kliniki i firm o profilu medycznym. Każdy z tłumaczy posiada minimum 5 letnie doświadczenie w zakresie tłumaczeń medycznych. Wiemy, że w przypadku tłumaczeń medycznych doskonała znajomość języka niemieckiego nie wystarcza i tłumacz musi posiadać wiedzę z zakresu medycyny, aby umiejętnie stosował terminy medyczne w tłumaczeniach. Wspomnieć należy także o podstawach języka łacińskiego.

W przypadku przekładów medycznych na tłumaczach ciąży bardzo duża odpowiedzialność.

Tłumacz medyczny języka niemieckiego jest łącznikiem między Pacjentem a lekarzem i tłumaczenie musi spełniać najwyższe standardy. Nasze biuro działające na rynku usług tłumaczeniowych od roku 2008 stało się godnym zaufania partnerem dla wielu Klientów i dokona dla Państwa doskonałego przekładu z języka polskiego na język niemiecki i z języka niemieckiego na język polski.